o mnie foto

Fotograf Piotr Znajmiecki

o_mnie

Nazywam się Piotr Znajmiecki.

Lubię podróżować, odkrywać nowe miejsca, jeździć na dwukołowych sprzętach (zarówno motocyklach, jak i rowerach), uwielbiam góry (tak samo letnie spacery po nich, jak i zimowe zjeżdżanie na snowboardzie), nie pogardzę specjałami włoskiej kuchni, ani dobrą, czarną kawą.
Tak, tak zdjęcia też lubię robić. One idealnie zgrywają i uzupełniają się z pozostałymi pasjami. Dzięki zdjęciom mogę poznawać nowych ludzi, zwiedzać bardzo ciekawe miejsca, a przy tym uwieczniać najpiękniejsze chwile w życiu wielu osób :)
Mieszkam w Gdańsku, ale fotografuję na terenie całego kraju, a nawet Europy.

Co myślą o mnie klienci?

pusta

MagdaGrzesRef

„Piotrek Znajmiecki, pełen pasji i zaangażowania fotograf, zgodnie z oczekiwaniami zrealizował naszą wizję fotografii ślubnej. Dzięki profesjonalnemu podejściu, rezultat końcowy ze zdjęć zarówno z przygotowań, ślubu, wesela jak i z pleneru, jest znakomity. Piotrek udowodnił, iż ma kreatywne oko, a jednocześnie wykazał się otwartym umysłem na nasze pomysły.
Dziękujemy za współpracę i wspaniałą atmosferę podczas realizacji zdjęć. Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością polecamy człowieka, który odpowiednio uchwyci ten niezapomniany dzień w życiu!”

MAGDA I GRZEGORZ

{ zobacz wybrane fotografie z Ich ślubu oraz sesji plenerowej }

MagdaGrzesFoto

Sesja ślubna z kajakiem

ElaSebaFoto

Sesja ślubna w Paryżu

ElaSebaRef

„Fotografia to zachowanie pięknych chwil w zdjęciach na całe życie, pamiątka na której nam najbardziej zależało kiedy braliśmy ślub.
Dostaliśmy zabawne, wzruszające i zachwycające zdjęcia ślubne. Plener okazał się super zabawą! Piotr zadbał o każdy detal, dzięki niemu możemy oglądać uwiecznione chwile w pięknym albumie, do którego zaglądamy częściej niż sądziliśmy.”

ELŻBIETA I SEBASTIAN

{ zobacz wybrane fotografie z Ich sesji plenerowej w Paryżu }

AlicjaPiotrRef

„Piotr Znajmiecki to nie tylko profesjonalista w swoim fachu. To osoba, która traktuje ten zawód jak swoją pasję. Współpraca z Piotrem była dla nas wspaniałą przygodą. Podczas swojej pracy, był niewidoczny, nie wchodził w kadr kamerzyście, a zdjęcia które wykonał były niesamowite.Postawa Piotra wobec nas „młodych“ jak i gości była nieskazitelna.
Sesja plenerowa to niezapomniana chwila. Miejsca, do których zostaliśmy zabrani, nie były jakieś wyjątkowe, lecz ujęcia, które zostały w nich udokumentowane są wspaniałe!!! Wszystko dzięki temu, że Piotr miał wiele ciekawych pomysłów, był bardzo kreatywny, a jego entuzjastyczne spojrzenie na kolejne wyzwanie było bardzo profesjonalne. Zdjęcia wyszły naturalnie, a efekt fotoksięgi, którą otrzymaliśmy jest zabójczy.
Jeśli miałabym uwiecznić jeszcze raz tę najwspanialszą chwilę w naszym życiu czyli ślub, to wybrałabym jeszcze raz Piotra. Mogę go szczerze gorąco polecić innym młodym parom, które szukają odpowiedzialnej i najlepszej w tym fachu osoby!”

ALICJA I PIOTR

{ zobacz wybrane fotografie z Ich ślubu oraz sesji plenerowej }

AlicjaPiotrFoto

Sesja ślubna na plaży

OlaSlawekFoto

sesja slubna w trampkach

OlaSławekRef

„Piotrek robił reportaż zdjęciowy na naszym ślubie i weselu. Współpracę z Piotrkiem wspominamy bardzo miło. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że będziemy się z nim dobrze dogadywać. Na uroczystości w kościele oraz na weselu był właściwie niezauważalny i bardzo dyskretny. Przez to zarówno my jak i goście nie czuliśmy się osaczeni i skrępowani.
Z sesji zdjęciowej też jesteśmy zadowoleni. Piotrek poświęcił nam dużo czasu i chętnie realizował także nasze koncepcje. Zdjęcia, które otrzymaliśmy spełniły w zupełności nasze oczekiwania.
Podsumowując: sympatyczny, pracowity, rzeczowy, z mnóstwem fantastycznych pomysłów. Serdecznie polecamy!”

OLA I SŁAWEK

{ zobacz wybrane fotografie z Ich ślubu oraz sesji plenerowej }

KarolinaJacekRef

„Jeszcze raz dziękujemy za wykonanie cudownych fotografii z naszego ślubu. W czasie przygotowań powiedziałeś, że mamy się zachowywać tak jakby Ciebie obok nie było – to nie było konieczne. Byłeś po prostu niezauważalny. Dopiero kilka zdjęć zrobionych przez gości Cię zdemaskowało :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą, a pochlebne opinie osób oglądających zdjęcia tylko nas w tym utwierdzają. Dziękujemy za pomoc w uchwyceniu tylu wspaniałych chwil. Pozdrawiamy serdecznie.”

KAROLINA I JACEK

{ zobacz wybrane fotografie z Ich sesji plenerowej w Sea Towers }

KarolinaJacekFoto

Sesja w Sea Towers

SaraTomaszFoto

Sesja ślubna na klifie w Gdyni Orłowie

SaraTomaszRef

„Piotra poleciła nam koleżanka. Ona też słyszała, że to świetny fotograf. To najlepsza reklama! Po rozmowie nie wahaliśmy się ani chwili! Chcieliśmy żeby to on był przy nas w tym wyjątkowym dniu i uwiecznił go. To była bardzo dobra decyzja.
Piotr był niezwykle profesjonalny, a przy tym w ogóle nas nie stresował! W trakcie ceremonii nie widzieliśmy go wcale,a na sesji plenerowej stworzył przyjacielską atmosferę, dzięki której w ogóle nie czuliśmy się skrępowani, a wręcz przeciwnie:)
Zdjęcia są przepiękne, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Polecamy gorąco!”

SARA I TOMASZ

{ zobacz wybrane fotografie z Ich ślubu oraz sesji plenerowej }

O mnie