AlicjaPiotrRef

„Piotr Znajmiecki to nie tylko profesjonalista w swoim fachu. To osoba, która traktuje ten zawód jak swoją pasję. Współpraca z Piotrem była dla nas wspaniałą przygodą. Podczas swojej pracy, był niewidoczny, nie wchodził w kadr kamerzyście, a zdjęcia które wykonał były niesamowite.Postawa Piotra wobec nas „młodych“ jak i gości była nieskazitelna.
Sesja plenerowa to niezapomniana chwila. Miejsca, do których zostaliśmy zabrani, nie były jakieś wyjątkowe, lecz ujęcia, które zostały w nich udokumentowane są wspaniałe!!! Wszystko dzięki temu, że Piotr miał wiele ciekawych pomysłów, był bardzo kreatywny, a jego entuzjastyczne spojrzenie na kolejne wyzwanie było bardzo profesjonalne. Zdjęcia wyszły naturalnie, a efekt fotoksięgi, którą otrzymaliśmy jest zabójczy.
Jeśli miałabym uwiecznić jeszcze raz tę najwspanialszą chwilę w naszym życiu czyli ślub, to wybrałabym jeszcze raz Piotra. Mogę go szczerze gorąco polecić innym młodym parom, które szukają odpowiedzialnej i najlepszej w tym fachu osoby!”

ALICJA I PIOTR

{ zobacz wybrane fotografie z Ich ślubu oraz sesji plenerowej }